Szukasz zaufanej firmy kredytowej? Przedstawiamy Kredito24

Kredito24 jest jedną z najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce. Należy do spółki Kreditech Holding SSL GmbH. Proponuje mikropożyczki na niskie kwoty jedynie do 2000 zł, będąc firmą niezwykle często wybieraną przez Polaków. Przeanalizujmy więc, czy pożyczki w Kredito24 naprawdę są opłacalne.

Działalność Kredito24 – wizerunek w sieci

Kredito24 reklamuje się jako firma polska, jednak rządząca nią spółka Kreditech jest spółką niemiecką. Strona internetowa firmy zachęca do kontaktu i zapoznania się głębiej z jej działalnością. Niestety staranność webmasterów nie była równa staranności copywriterów i na stronie znaleźć można bardzo nieprzyjemne w odbiorze błędy ortograficzne, na przykład:

W życiu codziennym jest wiele wyjątkowych sytuacji, które nieoczekiwanie wymagają środków pieniężnych. My nazywamy je „chwilami Kredito24” – jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, zawsze chętnie wspomorzemy Cię szybkimi pieniędzmi. (sic!)

Firma reklamująca się w ten sposób z pewnością nie wzbudza zaufania i nie wydaje się całkiem profesjonalna. Zapewniamy, że nie jest to jedyny błąd na stronie a literówki i błędy ortograficzne powtarzają się średnio co drugi akapit.

Cechy pożyczek w Kredito24

Typowa pożyczka w Kredito24 nie może przekroczyć sumy 2000 zł. Wydaje się, że firma nie podniesie tego szczebla ponieważ wszędzie reklamuje się jako firma oferująca mikropożyczki dokładnie w tym zakresie. Wnioskować o pożyczkę można przez całą dobę, jednak wnioski rozpatrywane są jedynie w czasie pracy firmy.

Dodatkowo zaś firma zapewnia:

 • Wypłata pieniędzy w 10 minut od zaopiniowania wniosku
 • Szybkie rozpatrywanie złożonych wniosków
 • Pożyczki przez Internet, bez żadnych zaświadczeń
 • Bez ukrytych kosztów
 • Minimalna kwota pożyczki 700 zł
 • Okres pożyczkowania: od 7 do 30 dni

W chwili obecnej firma wprowadziła ofertę promocyjną (brak informacji czy ograniczoną czasowo). W ofercie tej każdy klient, który spłaci pożyczkę w przeciągu 7 dni dostanie ją całkowicie za darmo i nie będzie musiał zapłacić dodatkowych odsetek i innych kosztów pożyczki.

Kredito24 to znana frma na polskim rynku parabanków. Sprawdźmy jak wygląda ich oferta zanim pożyczymy.

Kredito24 to znana frma na polskim rynku parabanków. Sprawdźmy jak wygląda ich oferta zanim pożyczymy.

Kredito24 nie dla dłużników

Osoby zadłużone, z zajęciami komorniczymi i zalegające ze spłatami innych kredytów, rat czy pożyczek nie mogą zostać klientami firmy.

Kredito24 współpracuje z następującymi podmiotami:

 • BIG InfoMonitor
 • ERIF Rejestr Dłużnikow
 • Krajowy Rejestr Dłużników
 • Związek Firm Pożyczkowych

Kontakt z firmą

Poniżej przedstawiamy możliwe drogi kontaktu z firmą dla wszystkich zainteresowanych osób. Infolinie czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 21:00.

 • E-mail: info@kredito24.pl
 • Telefon: 022 307 1331
 • Strona WWW: www.kredito24.pl

Wśród opinii o firmie znajdują się zarówno te pozytywne, jak i negatywne jednak szalę przeważają zdecydowanie właśnie te dobre. Wizerunek firmy zachwiany jest jedynie poprzez niedopracowaną treść strony internetowej, sama zaś firma wydaje się firmą dobrze zorganizowaną i rzetelną.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)