Szukasz informacji o błyskawicznych pożyczkach? Zapoznaj się z firmą Kasomat

Kasomat jest jedną z niedawno założonych firm pożyczkowych, która charakteryzuje się ofertą błyskawicznych pożyczek chwilówek. W poprzednim artykule opisującym firmę pisaliśmy o sposobie wnioskowania o pożyczkę, kosztach spłaty przykładowej pożyczki oraz o kosztach windykacji. Dodatkowo pokazaliśmy plusy i minusy pożyczek w Kasomacie i zapoznaliśmy Państwa z możliwymi drogami kontaktu z firmą.

Nowość w firmie Kasomat

Jedną z ostatnich ważnych wiadomości i aktualizacji dotyczących firmy jest zmiana limitu wieku dla pożyczkobiorców. Od tej chwili limit wieku dla pożyczkobiorcy wynosi 67 lat (przedtem limit ten wynosił 65 lat). Firma zwiększyła więc okienko swoich potencjalnych klientów zezwalając tym samym wnioskować o pożyczkę również emerytom i starszym rencistom.

Zmiana numerów kontaktowych

W ostatnim miesiącu firma przeszła również inną zmianę dotyczącą modernizacji systemu teleinformatycznego. W tej chwili prawidłowe numery do kontaktu z firmą wyglądają następująco:

 • 61 41 520 91 – Biuro Obsługi Klienta – Sprawdź status pożyczki
 • 61 41 520 92 – Dział Weryfikacji Wniosków
 • 61 41 520 93 – Dział Windykacji Należności
 • 61 41 520 94 – Dział Windykacji Prawnej

Dodatkowo jednak nadal z firmą komunikować się można za pomocą numerów:

  797 055 593 – Biuro Obsługi Klienta
  667 227 124 – Dział Windykacji

Program partnerski w firmie Kasomat
Jedną z ciekawszych dodatkowych usług firmy jest prężnie działający system partnerski. Aby skorzystać z systemu należy posiadać własną stronę WWW lub bloga i umieścić specjalnie wygenerowany link do strony firmy Kasomat na łamach swojego serwisu. Dzięki temu każda osoba, która kliknie przez link polecający i zarejestruje się na stronie pobierając pożyczkę zostanie przypisana jako klient polecony do naszego konta.

 • Kasomat wypłaca 20zł za każdą poleconą osobę

Osoby, które polecą więcej niż 15 osób dołączą do grona Klientów Premium, którzy będą brały udział w losowaniach ciekawych nagród, promocjach i konkursach.
Osoby, które oprócz zwykłego linku pragną umieścić na swojej stronie kolorowy button lub banner powinny skontaktować się z firmą za pośrednictwem specjalnie przygotowanego adresu e-mail:

 • E-mail: partner@kasomat.pl

Również osoby, które nie posiadają własnej witryny internetowej mogą wziąć udział w systemie partnerskim rozsyłając swój link polecający znajomym lub umieszczając go na własnym Facebooku, czy reklamując się w inny sposób.

Couple discutant avec un agent immobilier

Kto może skorzystać z oferty firmy?

Firma stawia przed swoimi potencjalnymi klientami podstawowe warunki, które należy spełnić by móc wnioskować o pożyczkę:

 • Załączenie zaświadczenia o zatrudnieniu lub przesłanie wyciągu bankowego z konta za ostatnie 2 miesiące
 • Klient musi posiadać własne konto bankowe (polskie) oraz numer telefonu komórkowego
 • Pożyczkobiorcą może zostać tylko osoba fizyczna
 • Należy posiadać od 20 do 67 lat
 • Należy posiadać pozytywną historię kredytową
 • Pożyczkobiorca nie może posiadać negatywnych wpisów w KRD

Niestety więc wszystkie osoby z negatywną historią kredytową czy występujące w KRD nie będą mogły otrzymać pożyczki od Kasomatu. Plusem jest jednak to, że firma pozwala na wnioskowanie o pożyczkę, jeśli już obecnie posiadamy inne kredyty lub pożyczki. Pożyczkobiorca nie może jednak zalegać z żadną spłatą zaciągniętych już pożyczek.

Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat firmy. Jesteśmy niezwykle ciekawi Państwa opinii!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)