Co zrobić, by rata Naszych kredytów była mniejsza? Zdecydować się na kredyt konsolidacyjny.

Nie kłam. W tej chwili Twoja pensja jest niższa czy wyższa, niż w roku poprzednim? Dziś zarabiasz nie więcej niż 2000 złotych? Jesteś aktywny zawodowo na oficjalnym rynku (Twój pracodawca zawarł z Tobą umową o pracę, umowę zlecenie bądź umowę o dzieło?) czy w szarej strefie (pracujesz na czarno?). Statystyki Narodowego Banku Polskiego (NBP) wskazują na to, iż w minionym roku rzeczywisty dochód gospodarstw domowych skurczył się o niemal 1 procent – Zdaniem specjalistów : Wskutek osłabiającej się koniunktury i burzliwej sytuacji na rynku pracy (lokalnym, regionalnym i krajowym) – szansa na uderzający przyrost dochodów w polskich gospodarstwach domowych przez pierwsze sześć miesięcy 2013 jest znikoma. Dane zaprezentowane przez GUS – Główny Urząd Statystyczny – Średni miesięczny dochód przypadający na jednego członka rodziny (Twoja rodzina składa się z 2, 3, 4 czy 10 osób?) – w 2012 roku to 1270 złotych (Niższy o 0,2 procent anliżeli w roku ubiegłym). Nie zaprzeczysz : Twój portfel właśnie przechodzi przez kryzys. Ograniczasz wydatki na samochód, ubrania, kosmetyki, kino, jedzenie itd. Jedna osoba w Naszym gospodarstwie domowym kosztuje około 1045 złotych (o prawie 1 procent mniej niż w poprzednim roku). Uważasz, że : Ilość zarobionych przez Ciebie pieniędzy jest zbyt mała (aby bezproblemowo utrzymać całą Twoją rodziną)? Szukasz oszczędności w każdym miejscu (W każdej strefie Waszego życia. Uprzedni weekend Twoja rodzina spędziła poza miastem czy w domu?)? Wgłąb się w Wasz budżet domowy. Przemyśl : W jaki sposób opuścić o 5, 10, 15, a nawet 50 procent ratę kredytu? Spłacasz nie tylko jeden kredyt mieszkaniowy (Twój wkład własny w mieszkanie był mały czy duży?), ale również kilka kredytów gotówkowych? Poniżej udzielimy odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania w związku z konsolidacją kredytową.
Czy to prawda, że przed złożeniem wniosku o kredyt skonsolidowany (Na bank natrafisz również na określenie kredyt refinansowany i kredyt odddłużeniowy) każdy z Nas powinien od początku do końca skontrolować stan swojej kondycji finansowej?

Prawda. Powiedz prawdę : Twoja kondycja finansowa jest dobra czy zła? Nie w pełni sił? Oto Nasza rada dla Ciebie : Nie wnioskuj o kolejny kredyt gotówkowy, zawnioskuj o kredyt konsolidacyjny – Nade wszystko wystrzegaj się pożyczania pieniędzy na tzw. życie. Znawy tematu podkreślają : Jeśli dziś Nasz dochód jest zbyt niski, aby pokryć wszystkie Nasze wydatki, to otrzymany zastrzyk gotówki umożliwi Nam odzyskanie sił tylko na chwilę – Niebawem do Naszego budżetu domowego dołączy nowa rata kredytu. W przyszłości trzymaj się następującej zasady : Pożyczaj pieniądze wyłącznie na sprecyzowany cel : nowe auto, wakacje, remont mieszkania czy nowy komputer.

Kiedy naprawdę warto zawnioskować o kredyt konsolidacyjny?

W wypadku gdy kilka niewysokich kredytów, kilka nieznacząco zadłużonych kart kredytowych, co najmniej dwa kredyty samochodowe, jedna linia kredytowa – to Twoja własność.

Co jest celem konsolidacji kredytowej?

Wymiana wszystkich Naszych zobowiązań kredytowych – między innymi kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych, kredytów w kartach kredytowych, kredytów w koncie osobistym (prowadzisz tylko jeden rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy?), kredytów ratalnych – na jedno.

Rata kredytu konsolidacyjnego jest niższa, ponieważ?

Przede wszystkim dlatego, że kredytodawca wyciąga Nasz czas na spłatę zobowiązania (Nasza nowa rata jest wyczuwalnie mniejsza). Ponadto niedawny spadek stóp procentowych zaowocował najniższym w dziejach poziomem. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości obecnie każdy bank stoi przed możliwością uzyskiwania środków na wypłatę kredytów wyraźnie mniej kosztownie. Nie zaprzeczamy : Rywalizacja między bankami jest ogromna. Naprawdę propozycja kredytów konsolidacyjnych jest teraz istotnie atrakcyjniejsza? Naprawdę. Niewątpliwie za połączenie Naszych zobowiązań zapłacimy mnej, niż 24 miesiące wcześniej.
Nasi eksperci wytropili najtańsze kredyty konsolidacyjne na rynku – Oto szczegółowa prezentacja ofert.

Alior Bank

Podsuwa Nam myśl o : Złączenie wszystkich Naszych kredytów, w jeden niewielki kredyt. Ustaliliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie aby Alior Bank zastąpił Nasze dotychczasowe kredyty np. kredyty/pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, kredyty na zakup samochodu, karty kredytowe jednym kredytem (i diametralnie niższą ratą).

Co charakteryzuje każdy kredyt konsolidacyjny w Alior Banku? Otóż kreatorzy kredytu konsolidacyjnego gwarantują Nam :

  • najmniejszą ratę
  • jeden z najdłuższych okresów kredytowania – 120 miesięcy!
  • Dużą (nie skąpą!) kwotę kredytu – Sprawdziliśmy, Alior Bank konsoliduje nawet 150 000 złotych bez żadnych poręczeń i bez żadnych zabezpieczeń
  • nieskomplikowaną procedurę kredytową – Kredytodawca zaakceptuje Twój wniosek o kredyt, nie prosząc Cię o przyniesienie referencji z innych banków (O ile wiadomości na temat Twoich kredytów są dostępne w BIKU – Biurze Informacji Kredytowej)
  • połączenie zobowiązań kredytowych w każdej walucie (nie tylko w PLN, również w EURO, CHF czy USD)
  • UWAGA! Krzyżowane ze sobą kredyty w żaden sposób nie obciążają Naszej zdolności kredytowej.

 

Chciałabyś wiedzieć, kto zwróci pożyczone przez Ciebie wcześniej pieniądze w bankach?
Bez nerwów. Nie Ty, a Alior Bank wykona każdy przelew pieniędzy z kredytu wprost na konta kredytowe (ukazane w umowach z poprzednimi kredytodawcami).
Obawiasz się, że transfer kredytów z innych banków do Alior Banku jest długi i trudny?
Nie bój się. Niemalże wszystkie formalności załatwi za Nas bank.
W którym miejscu złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny?
W samodzielnie wybranej placówce banku lub online. Nasi specjaliści przeprowadzili krótki test, Okazuje się, że : Uzupełnienie e – wniosku nie trwa dłużej niż kilka minut – Po prostu wprowadź do wniosku zasadnicze informacje o sobie i Twoich finansach – a wstępna analiza Naszej zdolności do spłaty kredytu stanie się możliwa. Alior Bank za moment nawiąże z Tobą kontakt.

Zapytaliśmy. Czy do kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku mogą przystąpić osoby niepowiązane więzami rodzinnymi? Owszem.
PLN. To jedyna waluta Naszej konsolidacji kredytowej.
Rata równa i rata malejąca. Twój wybór to? Zdecyduj. Czy rata Twojego kredytu będzie lecieć w dół czy nie ruszać się.
Nie wierz w to, że zgodę na odbiór kredytu konsolidacyjnego otrzymają wyłącznie właściciele ROR – u w tym banku. Alior Bank nie oczekuje od Nas założenia konta.

Konsolidacja kredytowa w banku BPH – Praktyczny kredyt gotówkowy jeden zamiast kilku

Jesteś właścicielem nie jednego kredytu (preferujesz kredyty gotówkowe czy karty kredytowe)? Nie ukrywaj. Spłata kilku jest z pewnością dla Ciebie coraz bardziej problematyczna. Pomyśl o zamianie wszystkich swoich kredytów (Nie wstydź się i napisz w komentarzu, ile kredytów przystąpiło do konsolidacji) na jeden kredyt (np. kredyt konsolidacyjny BPH).
Warto zaznaczyć, że bank BPH nie tylko zredukuje wielkość Twoich comiesięcznych zobowiązań (powstałych na skutek zaciągnięcia kredytów), ale także wręczy Ci ekstra gotówkę (Tegoroczne wakacje zaplanowałeś w Polsce, Chorwacji czy Japonii?).
Rata Twojego kredytu (nie przed a po połączeniu) będzie niska czy wysoka? O jej wysokości zadecydujesz Ty (o dacie jej płatności również – Zamierzasz spłacać swój nowy kredyt na początku czy na końcu miesiąca?).

  • Okres kredytowania : od 6 do 96 miesięcy (o pół roku do 8 lat)
  • Kwota kredytu : od 1000 do 150 000 złotych
  • UWAGA! Promocja „Kredyt gotówkowy bez prowizji” oraz „Kredyt Gotówkowy z Rabatem” trwa do końca lipca (31.07.2013 roku).

 

Konsolidacja kredytowa to dobre wyjście jeśli nie radzimy sobie ze zobowiązaniami.

Konsolidacja kredytowa to dobre wyjście jeśli nie radzimy sobie ze zobowiązaniami.

Kilka słów o tym, jak skorzystać z promocji „Kredyt gotówka z rabatem” :

1. złóż wniosek o kredyt konsolidacjny
2. podpisz umowę kredytową
3. załóż konto (dopasowane, kapitalne albo maksymalne)
4. wpłać na założony rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy nie mniej niż 1000 złotych w ciągu miesiąca
5. i skorzystaj z rabatu :
10 zł konsolidując od 1 000 do 4 999.99 PLN
15 zł konsolidując od 5 000 do 9 999.99 PLN
20 zł konsolidując od 10 000 do 19 999.99 PLN
30 zł konsolidując od 20 000 do 39 999.99 PLN
40 zł konsolidując od 40 000 do 59 999.99 PLN
50 zł konsolidując od 60 000 do 79 999.99 PLN
60 zł konsolidując od 80 000 do 99 999. 99 PLN
100 zł konsolidując od 100 000,00 PLN

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kredyt konsolidacyjny - zamień duży kredyt na mały, 9.5 out of 10 based on 2 ratings