Jeszcze więcej informacji o AasaKredyt – poznaj dokładnie firmę pożyczkową!

O firmie pożyczkowej Asa Kredyt, zwanej również Aasa Kredyt, pisaliśmy już wielokrotnie. Jest to jednak na tyle popularna w ostatnich miesiącach firma, że postanowiliśmy rozszerzyć swoje informacje na temat firmy i przedstawić Państwu najbardziej szczegółowe informacje o działalności firmy i pożyczkach w Asa Kredyt.

Pożyczki w Aasa Kredyt

Wszystkich zainteresowanych firmą pożyczkową Asa Kredyt i jej ofertą zapraszamy do lektury naszych poprzednich artykułów, w których zawarliśmy:

 • Cechy pożyczki w Asa Kredyt
 • Sposoby wnioskowania o pożyczkę
 • Sposoby spłaty pożyczki
 • Kontakt z firmą
 • Informacje o profilu firmy – do jakich klientów kierowana jest oferta
 • Informacyjny koszt pożyczek
 • Opinie byłych i stałych klientów

Koszty związane z windykacją i przedłużenie spłaty

Asa Kredyt jak każda firma pożyczkowa prowadzi również windykację swoich należności w przypadku braku spłaty pożyczki przez klienta. Kosztami prowadzenia windykacji obarczony jest klient i prezentują się one następująco:

 • Koszt przygotowania i wysyłki pierwszego monitu 25 zł
 • Koszt przygotowania i wysyłki wezwania do zapłaty 49 zł
 • Koszt przygotowania i wysyłki ostatecznego wezwania do zapłaty 49 zł
 • Koszt przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego 75 zł

Jak widać koszty te są bardzo wysokie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wartość całkowitą możliwej do pobrania pożyczki. Wynieść ona może od 1000 do 3000 zł, a podliczając „typowe” koszty takiej windykacji mamy do zapłaty około 150-200 zł. Jest to naprawdę spora suma.
Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki możemy przed czasem raty zgłosić się do Biura Obsługi Klienta, gdzie jak czytamy na witrynie firmy zostanie „znalezione dogodne rozwiązanie”:

W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia dogodnego rozwiązania.

Jak prezentuje się pożyczka od Asaa? Spradź

Jak prezentuje się pożyczka od Asaa? Spradź

Konto na Facebooku pomaga w pobraniu pożyczki?

Asa Kredyt wprowadza bardzo ciekawą możliwość potwierdzenia swoich danych osobowych za pośrednictwem własnego konta na portalu Facebook. Poświadczenie danych za pomocą swojego profilu nie wygeneruje na naszej stronie żadnej reklamy firmy, ani nie będzie widoczne przez innych użytkowników serwisu.

Potwierdzenie danych cechuje się następującymi własnościami:

 • Każdy klient potwierdzający swoje dane osobowe dostanie 10 zł rabatu na opłatę przygotowawczą pożyczki
 • Nie jest ono konieczne, a jedynie opcjonalne

Czy Aasa Kredyt jest firmą wiarygodną?

Analizując działalność firmy Asa Kredyt z całą pewnością stwierdzić można, że jest to firma wiarygodna i rzetelna. Świadczy o tym, przyznany firmie, certyfikat „Firma Wiarygodna Finansowo”, który Asa Kredyt otrzymała we wrześniu 2013 roku.
Certyfikat przyznawany jest rzetelnym firmom za pośrednictwem BIG „InfoMonitor”, a dodatkowo objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki. Certyfikat można samemu sprawdzać każdego dnia, gdyż strona aktualizowana jest na bieżąco:

 • http://www.big.pl/certyfikat/nip/5252528111

Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat firmy Asa Kredyt. Szczególnie interesują nas Państwa opinie o samej działalności firmy, czy jest ona naprawdę godna polecenia?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *