Chcesz poznać opinie o Optima Pożyczki? To dobre miejsce!

Optima S.A. jest kolejną firmą pożyczkową na polskim rynku specjalizującą się w udzielaniu szybkich pożyczek chwilówek bez zbędnych formalności przez Internet. Należy do większej międzynarodowej grupy finansowej Dollar Financial Group, która na rynku finansowym na całym świecie prosperuje już od przeszło 30 lat. W skład współpracujących firm i marek grupy wchodzi również znana firma pożyczkowa OK Money.

Firma Optima S.A czyli Optima Pożyczki

Optima działa w wielu krajach, w Polsce jednak zatrudnia już ponad 1000 osób związanych bezpośrednio z obsługą oferty pożyczkowej Optima Pożyczki. W 2012 roku została laureatem godła Firma Przyjazna Klientowi. W 2013 firma powtórzyła swój sukces i ponownie została nagrodzona powyższym odznaczeniem. Z tytułu tego firma wydaje się być niezwykle rzetelną i z wysokim standardem usług.

Pożyczki w Optima

Pożyczki w firmie charakteryzują się następującymi własnościami:

 • Minimalna kwota pożyczki: 300 zł
 • Maksymalna kwota pożyczki: 9700 zł
 • Minimalny okres pożyczkowania: 20 tygodni
 • Maksymalny okres pożyczkowania: 70 tygodni
 • Kwoty poszczególnych rat mogą być wybrane przez klienta, wynoszą one jednorazowo od 63 zł do 305,55 zł
 • Nowy klient maksymalnie pożyczyć może do 2800 zł

Klient dodatkowo może wybrać pożyczkę w dwóch formach:

 1. Pożyczka ze spłatą na konto
 2. Pożyczka z obsługą domową

Jak wygląda system spłat pożyczki Optima?

Raty pożyczki klient ustala indywidualnie z przedstawicielem firmy. Mogą one wynosić od 63 zł do 305,55 zł tygodniowo. Płatności odbiera przedstawiciel firmy jeśli wybraliśmy pożyczkę z obsługą domową, lub wpłacamy je sami na konto firmy. Każdy klient może spłacić pożyczkę wcześniej niż wynika to z jego osobistej umowy. Nie jest pobierana za to żadna opłata.

Przedstawiamy Państwu artykuł o pożyczkach optuma.

Przedstawiamy Państwu artykuł o pożyczkach optuma.

Jakie warunki należy spełnić aby zostać klientem?

Firma przedstawia jedynie podstawowe warunki, które należy spełnić aby zostać jej klientem. Dodatkowo pożyczki oferowane są również osobom z zadłużeniem i występującymi w rejestrze BIK. Tak samo osoby, które obecnie spłacają już inne pożyczki lub kredyty, mogą ubiegać się o pożyczkę w Optima Pożyczki.

Klient firmy powinien:

 • Posiadać dowód osobisty
 • Posiadać polskie obywatelstwo
 • Wykazać dochód, może to być również renta lub emerytura
 • Posiadać adres zamieszkania zgodny z terenem działania firmy (należy spojrzeć do akapitu Kontakt aby zapoznać się obsługiwanymi miastami i województwami)

Kontakt z obsługą firmy Optima Pożyczki

Aby skontaktować się z firmą najlepiej odnaleźć siedzibę firmy znajdującą się w swoim mieście bądź województwie. W tym celu posłuży nam mapa ukazująca wszystkie placówki:

 • Mapa firmy z danymi kontaktowymi: http://www.optima-pozyczki.pl/pl/kontakt

Oczywiście każdy klient może również zatelefonować na linie centrali:

 • Z telefonu stacjonarnego: 801 800 400
 • Z telefonu komórkowego: 664 100 664

Korzystając z podanego powyżej adresu internetowego można również wypełnić formularz kontaktowy zawarty właśnie na tej stronie.

Opinia o firmie Optima S.A.

Niestety, w Internecie brak jest miarodajnych opinii na temat działalności firmy. Wydaje się jednak, że firma jest całkowicie rzetelna. Jeśli jednak wybieramy właśnie tę firmę pożyczkową, pamiętajmy o wyborze pożyczki bez obsługi domowej – generuje to duże i dodatkowe koszty dla pożyczkobiorcy.

Zapraszamy byłych i stałych klientów firmy do wyrażania własnych opinii na temat Optima Pożyczki. Jesteśmy niezwykle ciekawi Państwa zdania.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Chcesz poznać opinie o Optima Pożyczki? To dobre miejsce!, 1.0 out of 10 based on 2 ratings
2 komentarze
 1. 22 listopada 2015
 2. 23 czerwca 2016