Net Credit – możliwość zawieszenia spłaty nawet na 12 miesięcy.

Net Credit to międzynarodowa firma udzielająca krótkoterminowych pożyczek. Poza Polską działa również w Rosji, Czechach i na Łotwie. Jeśli zamierzasz w najbliższym czasie zaciągnąć pożyczkę warto zapoznać się również z tą instytucją finansową.

Net Credit – trochę informacji

Firma Net Credit zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek przez internet. Instytucja ta działa na terenie Polski, Łotwy, Rosji i Czech. Firma stawia na zadowolenie klienta tym samym stale poprawia jakość swoich usług. Obecnie do tego, aby uzyskać pożyczkę wystarczy rejestracja w serwisie i złożenie wniosku, a decyzja o przyznaniu pożyczki i przesłanie pieniędzy na konto to kwestia kilkunastu minut. Net Credit na swojej stronie pokazuje obecnym oraz przyszłym klientom, że jest firmą znaną i cenioną. Ma temu służyć m.in. Certyfikat Bezpieczeństwa Należności wystawiony przez rejestr dłużników ERIF.

Co wyróżnia Net Credit?

Główną cechą wyróżniającą tę firmę pożyczkową jest możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Taka opcja jest wprawdzie dostępna w różnych parabankach, ale jak niewiele z nich daje możliwość przedłużenia tego okresu nawet do 12 miesięcy. Warto również wspomnieć o ograniczeniach wiekowych wprowadzonych przez tę firmę. Pożyczkę mogą uzyskać osoby między 20 a 65 rokiem życia. Składając wniosek o pożyczkę nie można mieć zaległości w innych instytucjach finansowych. Wymagane są również stałe dochody.

Pożyczki w Net Credit

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki w Net Credit jest wypełnienie formularza rejestracyjnego następnie należy przelać złotówkę na wskazane na stronie konto i złożyć wniosek. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na pozytywną odpowiedź i pieniądze na koncie. Warto zauważyć, że pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 600 zł, wysokość kolejnych wzrasta do 2100 zł.

Przykładowa pożyczka

Na potrzeby recenzji wybraliśmy pożyczkę na kwotę 600 złotych o terminie spłaty 30 dni. Przy tej wysokości pożyczki do spłacenia będziemy mieli 750 zł. Kwota 150 zł ogólnie opisana jest jako prowizja, jednak klikając w tabelę opłat dowiadujemy się, że kwota 140,63 zł to prowizja od udzielonej pożyczki natomiast 9,37 to wysokość odsetek. W tabeli jest również określona wysokość RRSO, która dla tej pożyczki wynosi 1410%.

Młode pary często zastanawiają się nad pozyskaniem pożyczki od NetCredit. Przedstawiam garść informacji y jak wygląda pożyczanie od tej firmy?

Młode pary często zastanawiają się nad pozyskaniem pożyczki od NetCredit. Przedstawiam garść informacji y jak wygląda pożyczanie od tej firmy?

Opóźnienia w spłacie

Net Credit daje możliwość przedłużenia terminu spłaty. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Wysokość opłaty zależy od wysokości pożyczki. W przypadku wskazanej powyżej pożyczki przedłużenie okresu spłaty o 7 dni to koszt 134 zł, 14 dni – 150 zł, natomiast 30 dni to dodatkowa opłata 180 zł.
W podpisywanej umowie o pożyczkę istnieje również zapis, że w przypadku opóźnienia w spłacie zgodnie z umową do pożyczki zostaje dodana opłata ubezpieczeniowa. Jej wysokość zależy od wysokości zaciąganej pożyczki.

Opinie

Klienci Net Creditu zazwyczaj wypowiadają się pozytywnie zarówno o ofercie jak również działaniu firmy. Oczywiście RRSO jest w przypadku tej firmy wyjątkowo wysoka, ale zaletą jej oferty jest niewątpliwie możliwość zawieszenia spłaty na bardzo długi okres, sięgający 12 miesięcy. Głównie ta ostatnia cecha sprawia, że oferta Net Creditu może być uznana za ciekawą.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)