Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem – gdzie szukać pomocy?

Osoby zadłużone posiadające zajęcia komornicze również mogą liczyć na udzielenie pożyczki. Niestety kredyty są dla nich niedostępne, ponieważ z punktu prawnego udzielane one mogą być jedynie przez instytucje bankowe. Banki zaś nie udzielają świadczeń osobom zadłużonym i osobom z zajęciami komorniczymi.

Gdzie szukać pomocy?

Osoby zadłużone mają dwie możliwości poszukiwania pomocy finansowej. Po pierwsze należy przyjrzeć się ofertom firm pożyczkowych, które oferują szybkie pożyczki również osobom z zadłużeniami. Oczywiście nie każdy parabank udziela pożyczek na takich warunkach, dlatego należy skontaktować się z paroma z nich w celu ułatwienia sobie powzięcia pożyczki.
Drugim wyjściem dla osób zadłużonych jest wybór pożyczek społecznościowych, które oferowane są przez parę wiodących portali.

Pożyczki społecznościowe dla zadłużonych

Pożyczki społecznościowe opierają się na zasadzie wzajemnego zaufania. Osoby, które udzielą pożyczek to także zarejestrowani użytkownicy danego serwisu, którzy chcą wpłacać własne pieniądze na poczet pożyczek innych, aby w ten sposób zarobić na ich spłacie. To więc od danego człowieka zależy, czy będzie on chciał wesprzeć nasz wniosek i wpłacić daną sumę pieniędzy.

Dlaczego łatwo uzyskać pożyczkę?

 • Każdy inwestor może wpłacić zaledwie niewielki procent całej potrzebnej nam sumy, dzięki temu ludzie chętniej „ryzykują” opłacając również pożyczki dla osób zadłużonych
 • Przy pisaniu wniosku mamy możliwość opisania swojej sytuacji finansowej i wpłynięcia na innych by chętniej udzielili nam pożyczki
 • Wypełniając wniosek można zaznaczyć opcję, która pozwala na wypłatę pożyczki nawet jeśli nie udało nam się uzbierać 100% wpłat od innych użytkowników

pozycz z komornikiem

Gdzie szukać pożyczek społecznościowych?

Najpopularniejsze portale zrzeszające osoby zainteresowane pożyczkami społecznościowymi to:

 • Kokos.pl – www.kokos.pl
 • Zakra.pl – www.zakra.pl
 • Pozycz.pl – www.pozycz.pl

Rejestrując się na stronach mamy możliwość umieszczenia swojego własnego wniosku pożyczkowego z wybraną przez nas kwotą, okresem pożyczkowania oraz procentem pożyczki.

Pożyczka dla zadłużonych w parabanku

Wśród parabanków oferujących pożyczki dla zadłużonych z komornikiem wymienić można:

 1. Firma Provident
  Chociaż pożyczki w Providencie są dość drogie (szczególnie z obsługą domową), to firma chętnie udziela pożyczek osobom z problemami finansowymi. Maksymalnie w firmie pożyczyć możemy 10 tysięcy złotych na 90 tygodni. Wygodna spłata pożyczki w ratach pomoże w łatwiejszym zarządzaniu swoimi finansami.
 2. Asa Kredyt
  Firma do niedawna posiadała ofertę nawet dla osób z zadłużeniami. Po zmianie wyglądu głównej witryny nie jest to tak dobrze widoczne, lecz nadal oferuje pożyczki dla wszystkich typów klientów. Maksymalny okres pożyczkowania trwa 36 miesięcy, dlatego to dobry wybór dla osób, które wolą spłacać mniejsze raty pożyczki.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/10 (19 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 17 votes)
Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem – gdzie szukać pomocy?, 4.9 out of 10 based on 19 ratings

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *