Darmowy kredyt gotówkowy w Getin Banku

Reprezentujący pion bankowości detalicznej Getin Bank kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firm, korporacji oraz wspólnot mieszkaniowych i samorządów. Jest częścią Getin Noble Bank SA i na rynku polskim funkcjonuje od roku 2004. Proponuje pożyczki i kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, samochodowe oraz karty płatnicze, konta bankowe czy lokaty. Od niedawna reklamuje się także nowym produktem, darmowym kredytem gotówkowym.
Jest to atrakcyjne rozwiązanie zważywszy na fakt, że oferty banków dotyczą głównie zobowiązań finansowych, które winniśmy zwrócić wraz z kosztami obsługi kredytu. Getin Bank wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i jako jeden z nielicznych proponuje nowatorskie darmowe kredyty bankowe.

Darmowy kredyt Gotówkowy w Getin Banku

Za tym terminem kryje się oferta kredytu, którego oprocentowanie rzeczywiste wynosi 0% i nie jest obciążony prowizją oraz koniecznością wykupu ubezpieczenia. Oznacza to, że klienci, którzy skorzystają z nowego produktu banku zwrócą dokładnie taką kwotę kredytu, jaką otrzymali bez żądnych dodatkowych kosztów.

Kobieta siedzi przy laptopie i sprawdza telefon komórkowy

Sprawdź ofertę darmowego kredytu gotówkowego w Getin Banku

Bank oferuje kredyt w wysokości od 500 do 2 000 zł na 12 miesięcy, z możliwością dopasowania wysokości raty miesięcznej do możliwości finansowych kredytobiorcy. Kredyt ten można dobrowolnie ubezpieczyć.

Kto może ubiegać się o darmowy kredyt gotówkowy
  • osoby, które ukończyły 18 rok życia
  • legitymują się dowodem osobistym
  • posiadają zdolność kredytową do spłaty zaciągniętego zobowiązania finansowego (uzyskują stałe dochody – umowa o pracę, dzieło, renta lub emerytura, własna działalność gospodarcza itp.)

Do tej pory klienci, którzy chcieli uzyskać darmowe pożyczki aplikowali o nie w instytucjach spoza sektora bankowego korzystając z różnorodnych portali internetowych, jak np. http://bezzdolnosci.pl

Od jakiegoś czasu obserwujemy jak banki przechodzą na oferty niższych kwot pożyczek, których koszty bywają co najmniej zachęcające. Trend ten wydaje się na stałe wpasować w rytm działalności banków komercyjnych a kredyt darmowy w Getin Banku to potwierdza.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)