Najlepsze kredyty konsolidacyjne

Konsolidacja zadłużenia to zobowiązanie finansowe, które pozwala na spłatę kredytów i pożyczek, choć nie zwalnia nas z regulowania comiesięcznych rat. Jednak zamiast zwracać kilka, oddajemy tylko jedną ratę z zachowaniem ujednoliconych stóp procentowych oraz wydłużonym okresem kredytowania. Zalet takiego rozwiązania jest kilka a najważniejsza z nich to chyba wygoda. Bowiem nie musimy się martwić o spłacania wielu zobowiązań finansowych a rata kredytu konsolidacyjnego jest niższa od sumy płaconych wcześniej rat. Jednak należy pamiętać, że konsolidacja zadłużenia, choć stanowi wsparcie finansowe jest także kolejnym kredytem. Jeśli zatem nie radzimy sobie ze zwrotem naszych długów ich połączenie w jeden kredyt nas nie wybawi a wręcz pociągnie w spiralę zadłużenia. Jest to rozwiązanie dla odpowiedzialnych pożyczkobiorców, którzy wykazują odpowiednią zdolność kredytową i nie mają problemów z oddawaniem zaciągniętych zobowiązań w wyznaczonym terminie. Kredyt konsolidacyjny można uzyskać w dowolnym, banku, który oferuje fuzję zadłużenia. Jednocześnie instytucje z sektora bankowego nie świadczą konsolidacji chwilówek.

Twarz młodej kobiety

Mądrze kieruj swoimi finansami i wybierz kredyt konsolidacyjny

Najlepsze kredyty konsolidacyjne 2018

Wiele banków komercyjnych ma za zaproponowania swoim klientom kredyt konsolidacyjny. Jednak jak powszechnie wiadomo, produkt produktowi nierówny. Są bowiem takie kredyty, które wyróżniają się niewysokimi kosztami, a dzięki temu pożyczkobiorca będzie regulować niższą miesięczną ratę zobowiązania. Podczas analizy poszczególnych form konsolidacji wybraliśmy trzy banki, które oferują najlepsze kredyty konsolidacyjne. Posłużyliśmy się kilkoma portalami internetowymi, między innymi stroną https://gg2010.pl.

Alior Bank

Ten uniwersalny bank z siedzibą w Warszawie oferuje kredyt konsolidacyjny do kwoty 200 000 zł z możliwością ubiegania się o dodatkową gotówkę na dowolny cel. Klienci mają także sposobność wcześniejszego uregulowania kredytu oraz jego dobrowolnego ubezpieczenia. Pieniądze na spłatę konsolidowanego zadłużenia mogą znaleźć się na koncie kredytobiorcy nawet w ciągu 24 godzin od akceptacji wniosku o kredyt. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 7,55%.

City Handlowy

Proponuje pożyczkę konsolidacyjną do 150 000 zł na maksymalnie 120 miesięcy (10 lat). O kredyt można ubiegać się przez internet, bez wychodzenia domu. Wymaga minimum formalności, a szyba decyzja kredytowa sprawia, że na środki nie trzeba długo czekać. Kredytobiorca może także otrzymać dodatkową gotówkę. RRSO dla reprezentatywnego przykładu równe jest 8,80%.

Bank BGŻ BNP Paribas

Ma do zaproponowania kredyty konsolidacyjne do 200 000 zł na czas od 6 do 120 miesięcy. Cechują się one korzystnym oprocentowaniem oraz możliwością uzyskania dodatkowych środków. Ponadto klienci mogą także ubezpieczyć swoje nowe zobowiązanie finansowe. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 10,08%.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Najlepsze kredyty konsolidacyjne, 10.0 out of 10 based on 1 rating