Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet

Obecnie kredyty gotówkowe z różnych przyczyn stają się coraz trudniej dostępne dla przeciętnego obywatela. W przypadkach losowych, gdy potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki, trzeba szukać alternatywnych źródeł finansowania. Właśnie dlatego banki oraz firmy pozabankowe, wyszły naprzeciw rosnącym potrzebom swoich klientów i zaczęły oferować pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach, które do tego można uzyskać drogą internetową.

Procedura przyznania kredytu jest znacznie dłuższa

W momencie starania się więc nawet o najmniejszy kredyt obowiązuje te same przepisy, określone przez prawo bankowe. W związku z tym banki nie mają możliwości większego uproszczenia procedur związanych z ich przyznawaniem, niż mają to w ofercie. Natomiast pożyczki są oparte o przepisy kodeksu cywilnego, które są już bardziej liberalne.

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet, są produktami finansowymi skierowanymi głównie do osób, które nie posiadają stałego zatrudnienia. Często również osoby pracujące na umowach cywilnoprawnych lub będących na rencie czy emeryturze mają duży problem z uzyskaniem dodatkowego finansowania. Zwykle bowiem mają one największy problem z wykazaniem się odpowiednimi zaświadczeniami o zarobkach lub wymaganej ciągłości.
spodnie

Pożyczki są łatwiejsze do uzyskania

Zaświadczenie o zarobkach to bowiem dokument wystawiany przez pracodawcę i informujący o wielkość i częstotliwość otrzymywanego wynagrodzenia, a także wskazujący jego źródło oraz aktualny staż pracy w danym miejscu. Wiadomo więc, że dla niektórych osób jest on praktycznie poza zasięgiem. W przypadku pożyczki na dowód osobisty wszelkie formalności zostały zredukowane do minimum, wystarczy tylko posiadać ten jedyny dokument.

Dodatkowo firmy oferujące pożyczki, chcąc jeszcze bardziej usprawnić proces ich przyznawania, oferują możliwość złożenia wniosku przez internet. Dzięki temu skraca się czas weryfikacji wniosku i ostateczną decyzję w niektórych firmach pozabankowych można uzyskać nawet w ciągu 24-48 godzin. To niezwykle istotne w przypadku gdy zastrzyk gotówki jest potrzebny na przysłowiowe „wczoraj”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)