Darmowe pożyczki dla zadłużonych?

Kolejna pożyczka nie jest rozwiązaniem trudnej sytuacji materialnej związanym ze sporym zadłużeniem i przymusem ingerencji komornika. Niestety jednak, w niektórych przypadkach jest to jedyna możliwość uregulowania wcześniejszych długów i powolnego „wyjścia” z trudnej sytuacji finansowej.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem – jak szukać okazji

Szukając pożyczki, która możliwa jest do uzyskania dla osób zadłużonych warto przede wszystkim na pierwszym miejscu przedłożyć swoje bezpieczeństwo, szczególnie bezpieczeństwo finansowe. Dlatego w pierwszej kolejności odrzucić należy wszelkie oferty prywatne znalezione w Internecie na znanych forach pożyczkowych, czy w ogłoszeniach np. na popularnym Gumtree Polska. Takie usługi mogą być pożyczkami niezabezpieczonymi, bez podpisania umowy, albo z pewnymi kruczkami, które wpędzą nas w jeszcze większe problemy finansowe i tak zwaną „spiralę zadłużenia”.

Gdzie szukać pomocy?

Pomocną pożyczkę otrzymać można w niektórych parabankach, czyli znanych ostatnio szerzej firmach pożyczkowych. Ten sposób pożyczkowania został już przez Polaków dobrze poznany, a nasz rynek finansowy nie nasycił się jeszcze do końca – dlatego wciąż powstają nowe firmy proponujące tzw. „chwilówki” i kredyty z większym oprocentowaniem, ale na dłuższy okres spłaty. Z tego względu wzrastająca ciągle konkurencja sprawia, że istniejące obecnie na rynku firmy, starają się jak najbardziej poprawić swoją ofertę, tak by być dla klienta interesującymi.
Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem (o której więcej pod adresem: http://guldeny.pl/?p=365) nie musi być jednocześnie pożyczką drogą. Skorzystać można z ofert darmowych pożyczek, które oferowane są obecnie przez około 10 niezależnych firm pożyczkowych w Polsce.

zła Pani i Pan

Na czym polegają darmowe pożyczki? Gdzie jest haczyk?

Darmowe zobowiązania są dla parabanków świetną okazją do znalezienia klientów, którzy zasilają szeregi klientów stałych, a więc w przyszłości zapewnie ponownie powrócą do firmy w celu pożyczenia wyższej kwoty. A tym samym dadzą firmie zarobić.
Obecnie wśród firm proponujących zobowiązania za 0 zł znajdują się:

  • Kredito24, Vivus, Filarum, Net Credit, Via SMS, Soho Credit, Lendon, Kyzoo i OK Money

Jaka firma przedstawia najlepszą ofertę?

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem będzie łatwa do uzyskania w firmach niesprawdzających swoich klientów w bazach dłużników, szczególnie BIK i KRD. BIK obecnie nie współpracuje na warunkach bankowych z żadną z wymienionych firm, więc jest spora szansa na to, aby taką pożyczkę otrzymać.
Największą kwotę darmowego zobowiązania otrzymać można od firmy Kredito24, Vivus oraz Filarum i Net Credit.

  • Kredito24, www.kredito24.pl, można pożyczyć do 3 000 zł
  • Vivus, www.vivus.pl, do 1 400 zł
  • Filarum, www.filarum.pl, maksymalna kwota 1 000 zł
  • Net Credit, www.netcredit.pl, do 1 000 zł

Inne firmy pożyczkowe posiadające podobną ofertę pozwalają na pożyczenie zazwyczaj maksymalnie do 500 zł, bez zaświadczeń i poręczycieli.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Jedna odpowiedź
  1. 30 października 2014