Nieprzewidziane wydatki? Poznaj firmę Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki jest firmą należącą do spółki Everest Finanse z ograniczoną odpowiedzialnością. Zarówno sama firma, jak i cała spółka, prowadzi działalność finansową opartą na udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Pożyczki udzielane są praktycznie każdemu, na dowolny cel, bez ograniczeń. W poprzednim artykule przedstawiającym firmę opisywaliśmy cały proces pożyczkowy, pakiety pożyczkowe firmy, opinię o niej i plusy oraz minusy skorzystania z oferty.

Everest Finanse i Bocian Pożyczki

Firma istnieje na rynku od 2000 roku i obecnie prowadzi działalność na terenie całej Polski. W tym roku świętować będzie swoje czternaste urodziny. Zatrudnia ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, w tym 1200 przedstawicieli firmy.

Chociaż sama strona internetowa firmy nie zachwyca i przenosi nas w nieco odleglejsze czasy, to sama firma wydaje się godna zaufania. Jej długoletnia bytność na polskim rynku finansowym i ciągły rozwój tylko potwierdzają tę tezę.

Koszty pożyczki w Bocian Pożyczki

W skład kosztów pożyczkowych w firmie wchodzą:

  • Ubezpieczenie pożyczki
  • Opłata przygotowawcza
  • Oprocentowanie

Spłata pożyczki oczywiście zawiera również samą kwotę podstawową pożyczki.

Przedwczesna spłata pożyczki

Bocian Pożyczki umożliwia swoim klientom wcześniejszą spłatę całości zobowiązania całkowicie za darmo. Dodatkowo firma idzie na rękę klientowi i proponuje oddanie całej sumy łącznego zobowiązania kwoty oprocentowania, które byłoby naliczone przez trwanie pożyczki przez pierwej ustalony okres pożyczkowy. Firma odda klientowi całość zobowiązania w terminie 14 dni od momentu spłacenia przez niego należności za pożyczkę. To świetny gest i bardzo dobra polityka firmy, która z pewnością zjednoczy firmie większą liczbę klientów.

Opinie o pożyczki bocian są w internecie rożne. Od skrajnie nieprzychylnych do nienaturalnie pozytywnych. Przekonajmy się jak jest naprawdę.

Opinie o pożyczki bocian są w internecie rożne. Od skrajnie nieprzychylnych do nienaturalnie pozytywnych. Przekonajmy się jak jest naprawdę.

Spłata z opóźnieniem

Jeśli klient nie jest w stanie spłacić jednej z rat pożyczki ma możliwość kontaktu z przedstawicielem firmy odpowiedzialnym za tego typu sytuacje:

  • Infolinia dla osób niemogących spłacić raty: 801 301 222

Niestety, firma nie przewiduje możliwości przedłużenia okresu spłaty pożyczki.
W przypadku braku kontaktu z przedstawicielem firmy oraz spóźnią płatnością firma zastrzega sobie prawo do naliczenia dodatkowych odsetek wynikających z faktu niewywiązania się z przestrzegania umowy.

W celach windykacyjnych firma informuje klienta o nadchodzącej lub mijającej spłacie poprzez wiadomości SMS, telefonicznie lub listownie.

Kontakt z firmą Bocian Pożyczki

Z firmą skontaktować się można na wiele różnych sposobów. Konsultanci przy infolinii dostępni są codziennie, prócz niedziel. W dni powszednie od 8:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 18:00.

Infolinia:
801 301 222

Kontakt przez SMS:
wiadomość „KONTAKT” na numer 7057

E-mail:
biuro@bocianpozyczki.pl

Strona WWW:
www.bocianpozyczki.pl

Dane adresowe:
EVEREST FINANSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań

Zapraszamy Państwa do pozostawiania własnych opinii dotyczących firmy Bocian Pożyczki. Jesteśmy ich niezwykle ciekawi!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)