SMS Kredyt – pieniądze za sms.

Na polskim rynku chwilówek poza niezwykle wygodnymi pożyczkami przez internet są również takie, które można otrzymać za pośrednictwem wiadomości sms. Właśnie tego rodzaju usługę proponuje SMS Kredyt.

SMS Kredyt – trochę informacji

SMS Kredyt należy do firmy Invest Spółka. Niewiele o niej wiadomo, gdyż poza nazwą na stronie SMS Kredyt brakuje jakichkolwiek informacji o niej. Za pośrednictwem strony internetowej lub wiadomości sms można tutaj pożyczyć od 200 do 800 złotych na okres 15 lub 30 dni.

Co wyróżnia SMS Kredyt

SMS Kredyt to firma, w której każdy klient sprawdzany jest w BIK, tym samym jeśli mamy zaległości w spłacaniu jakichkolwiek zobowiązań należy brać pod uwagę możliwość nieotrzymania pożyczki. Poza sprawdzeniem historii kredytowej weryfikacja klientów opiera się również na zaświadczeniu o dochodach. Wartym podkreślenia jest fakt, że wszystkie te czynności wykonywane są podczas składania wniosku o pierwszą pożyczkę. Wtedy też należy wypełnić, w internecie lub przez telefon za pośrednictwem konsultanta, wniosek o pożyczkę. Aby otrzymać kolejną pożyczkę wystarczy wysłać jedynie sms z wymaganymi przez firmę danymi. Kolejną rzeczą, która wyróżnia tę firmę jest możliwość odebrania gotówki na poczcie lub w banku, co jest dość rzadką opcją w chwilówkach.

Pożyczki w SMS Kredyt

Aby otrzymać pożyczkę należy wysłać sms pod wskazany numer, po czym skontaktuje się z nami konsultant dokładnie omówi warunki pożyczki i pomoże wypełnić wniosek. Aby poddać się weryfikacji należy przelać 1 grosz na wskazane konto lub, jeśli nie posiadamy konta, odbierając pożyczkę w banku lub na poczcie okazać dowód osobisty.

Przykładowa pożyczka

Na potrzeby recenzji wybraliśmy pożyczkę na kwotę 500 złotych o terminie spłaty 30 dni. Po tym okresie do spłacenia będzie 644,50 złote. 144,50 zł to całkowity koszt pożyczki, jeśli chcemy dokładniej wiedzieć za co płacimy to warto zajrzeć do tabeli znajdującej się w zakładce „oferta”. Tam dowiemy się, że 27 złotych to opłata operacyjne, 110 złotych to ubezpieczenie, 7,50 to odsetki od pożyczonej kwoty. W tabeli znajduje się również informacja o RRSO, które w przypadku naszej pożyczki wynosi 2003,95%.

Opinie

Klienci korzystający z usług SMS Kredyt są zazwyczaj zadowoleni z usługi. Jednakże warto zaznaczyć, że obecnie na rynku pożyczek pozabankowych znajdują się znacznie bardziej atrakcyjne oferty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
3 komentarze
  1. 12 lipca 2013
  2. 12 lipca 2013
  3. 12 lipca 2013

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *