Ekstra Kredyty – pożyczki nie dla przedsiębiorców.

Pośród wielu firm pożyczkowych działających na naszym rynku jest również Międzynarodowa Grupa Finansowa ARJ GROUP. Jest ona właścicielem popularnego serwisu pożyczkowego Ekstra Kredyty.

Ekstra Kredyty – trochę informacji

ARJ GROUP to międzynarodowa instytucja finansowa zajmująca się pożyczaniem pieniędzy przez internet. Pisze o sobie, że charakteryzuje ją indywidualne podejście do każdego klienta.

Co wyróżnia Ekstra Kredyty

Oferta tej firmy nie odbiega znacząco od innych tego typu, jednak warto wiedzieć, że pożyczając pieniądze właśnie tutaj będziemy bardzo dokładnie prześwietleni. O pożyczkę w Ekstra Kredyty może ubiegać się osoba, która ukończyła 21 lat. Wymagane jest również zaświadczenie o dochodach. Jego forma zależy od wysokości pożyczki. Pożyczając 100-300 złotych musimy przedstawić potwierdzenie dochodów za ostatnie 3 miesiące. Jeśli zależy nam na pożyczce 400-1000 złotych konieczne staje się przedstawienie trzymiesięcznej historii konta bankowego (wszystkie wpływy i wydatki). Należy także pamiętać, że przed pozytywnym rozpatrzeniem wniosku pracownicy firmy sprawdzą czy nie widniejemy w bazie BIK. Na koniec warto również wspomnieć, że Ekstra Kredyty nie udzielają pożyczek osobom, które prowadzą własną działalność gospodarczą lub gospodarstwo rolne.

Pożyczki w Ekstra Kredyty

Chcąc otrzymać pożyczkę w Ekstra Kredyty należy najpierw się zarejestrować podając w formularzu swoje dane. Następnie złożyć wniosek i przesłać skany wymaganych dokumentów. Potem pozostaje tylko oczekiwanie na pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki.

Przykładowa pożyczka

Na potrzeby recenzji wybraliśmy pożyczkę na kwotę 500 złotych o terminie spłaty 30 dni. Przy tej kwocie pożyczki do spłacenia będziemy mieli 651,64 złotych. Całkowity koszt pożyczki to zatem 151,64 złote. W tabeli z ofertą znajdziemy rozpiskę wszystkich kosztów. Dowiemy się tam, że 25 złotych to koszty administracyjne, 116,78 zł to składka ubezpieczeniowa, 9,86 zł to oprocentowanie pożyczki. Znajdziemy tam również informację, że w przypadku naszej pożyczki RRSO wynosi 2654,32 %.

Opóźnienie w spłacie

W przypadku Ekstra Kredyty koszt przedłużenia okresu spłaty jest bardzo duży. Biorąc pod uwagę naszą przykładową pożyczkę, opłata za kolejne 30 dni wynosi 201,64 złote.

Opinie

Pożyczki w Ekstra Kredyty nie odbiegają za bardzo od innych tego typu ofert. Bardzo wysokie opłaty za przedłużenie okresu spłaty oraz nie udzielanie pożyczek osobom prowadzącym własną działalność lub posiadającym gospodarstwo rolne z pewnością nie działa na korzyść tej firmy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
3 komentarze
  1. 14 lipca 2013
  2. 14 lipca 2013
  3. 14 lipca 2013